Reactive stain – bejca reakcyjna

ciranova_indoor-bejca reakcyjna

Reactive stain – bejca reakcyjna

Dostępne opakowania:

1,0 l / 5,0 l

Kolory:

white (2426), black (5396), english brown (2258), english red (5060), old oak (1836), light grey (2061), weathered oak (2265), anthracite grey (5490), old grey (2353), baro (2317), rustic grey (1972), stripped oak (2243), castle oak (2338), smoked oak (1971), double smoked oak (1918), burned oak (5517)

Opis produktu:

Reactive Stain – unikalna bejca reakcyjna do wybarwiania podłóg drewnianych, drzwi czy mebli. Wodorozcieńczalna, bardzo wydajna, dostępna aż w 16 kolorach.

Bejca reakcyjna stworzona w oparciu o naturalne barwniki oraz substraty chemiczne wchodzi w reakcję z garbnikami i pozwala osiągnąć na drewnie efekt postarzania (wygląd starego drewna). 
Bejca reakcyjna Ciranova doskonale nadaje się do zastosowania na drewnie dębowym, które zawiera garbniki, ale bardzo interesujące i unikalne efekty można osiągnąć także na drewnie iglastym, np. sosnowym.
Po wyschnięciu barwnika reakcyjnego drewno może być wykończone innymi wyrobami Ciranova, wg. wyboru wykonawcy (np. olej, lakier, wosk). Produkt występuje w szerokiej palecie kolorystycznej, która pozwala uzyskać efekt rustykalny w wielu oryginalnych wariantach. Bejca Ciranova nie powoduje plam.

Karta bezpieczeństwa produktu ( prosimy o kontakt )

Film instruktażowy ( zobacz )

EcoVOC 2010 READY

Powiązane produkty

HARDWAXOIL MAGIC - szybkoschnący wosk twardy olejny

HARDWAXOIL MAGIC - szybkoschnący wosk twardy olejny

Zmodyfikowany szybkoschnący olej do wykańczania drewnianych podłóg, nadający naturalny kolor.
Dowiedz się więcej
AQUAPAD - bejca wodna

AQUAPAD - bejca wodna

Aquapad jest bejcą wodorozcieńczalną, którą można pokolorować wszystkie rodzaje drewna wewnątrz.
Dowiedz się więcej
VINTAGE - wapnowanie

VINTAGE - wapnowanie

Wapnowanie jest oparte na barwnikach naturalnych i chemicznych. Niektóre z nich są zmieszane z wapnem i specjalnymi pigmentami.
Dowiedz się więcej